Profilaktyka przede wszystkim!

BO ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

Zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny NATURALNIE. Pomożemy Ci wprowadzić zrównoważone produkty codziennego użytku oparte o naturalne komponenty.

Oglądaj nasze wykłady ONLINE, dotyczących zdrowia i urody, które transmitujemy w każdy czwartek. Prowadzimy również serię webinarów online. Czytaj, oglądaj i wykorzystuj nasze doświadczenie w praktyce! Posiadamy unikalny program profilaktyki mający na celu utrzymywanie organizmu w zdrowiu i pełnej homeostazie. Doświadczenie pozwoliło nam rozszerzyć nasze działania i zacząć współpracę z lekarzami, laboratoriami i firmami, które tak jak my wspierają naturalne metody profilaktyczne. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania promują naturę i ekologię. Możesz z nich korzystać również TY!

Musimy wiedzieć, że dzisiejsza żywność, woda, zanieczyszczenie i chemizacja nie sprzyja równowadze i musimy często wspomagać nasz organizm i bardziej o niego dbać. Dlatego tak ważna jest dzisiaj profilaktyka chorób, czyli zapobieganie chorobom zanim się pojawią.

Poznaj swój organizm i pozwól działać naturze

Organizm informuje nas wiele miesięcy wcześniej, o nadchodzących problemach. Nie powinniśmy lekceważyć symptomów, które wysyła nasz organizm zmęczenie, wypadające włosy, łamliwe paznokcie, problemy ze skórą, sińce pod oczami itd. Powinniśmy dbać o właściwą dietę wspartą indywidualną suplementacją. Uzyskamy ją robiąc Analizę Pierwiastkowa Włosów, którą można traktować jako ocenę stanu odżywienia naszego organizmu. Lekarze ustalają indywidualną dietę, aktywność fizyczną i program naturalnej suplementacji dostosowane do potrzeb organizmu.

Stężenie pierwiastków śladowych we krwi często nie oddaje pełnego obrazu zawartości pierwiastków w organizmie. Skład osocza w dużej mierze zależy od mechanizmów homeostatycznych i końcowe stężenie jest rezultatem wyrównywania stężeń przez poszczególne mechanizmy homeostatyczne. Stężenie pierwiastków we krwi w dużej mierze zależy od aktualnie stosowanej diety. Dlatego najlepszą metodą określenia ilości pierwiastków w organizmie jest zbadanie ich stężenia we włosach i paznokciach. Jest to w pełni alternatywna metoda w stosunku do analizy krwi i moczu.

Nasze programy

Skorzystaj z nich lub dodaj do swojego portfolio
pl_PLPolish
pl_PLPolish