Aktywność fizyczna oraz właściwa waga

ZADBAJ O SIEBIE NATURALNIE!

Uprawiasz jakiś SPORT? Dobierzemy Ci profesjonalne produkty NATURALNEGO pochodzenia potrzebne do utrzymania właściwej kondycji fizycznej

Nie zatruwaj się syntetycznymi odżywkami dla sportowców dobierzemy dla ciebie odpowiednie preparaty naturalnego pochodzenia oraz napoje izotoniczne i hipotoniczne. Powiemy ci również kiedy należy je stosować i jakie przekąski należy spożywać w trakcie ćwiczeń lub zaraz po.

Właściwa waga

Jeśli chcesz się odchudzić lub utrzymać prawidłową wagę ciała pomożemy ci w doborze odpowiednich przekąsek lub skierujemy na genetyczny program utraty Wagi ciała który pomoże ci zrzucić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo.

Genetyczny program kontroli wagi ciała jest odpowiedni zarówno dla osób, które chcą schudnąć, jak i dla tych, które pragną prowadzić zdrowszy tryb życia. Nasz Program to unikalne rozwiązanie opracowane z myślą o wspomaganiu dążenia do optymalnej wagi. Teraz oprócz porad specjalistów ds. żywienia, przydatnych filmów i interaktywnych narzędzi możesz korzystać z opcji obliczania dziennego spożycia płynów. Pomoże Ci ona prowadzić zdrowy tryb życia i pozbyć się zbędnych kilogramów.

Nasze programy

Skorzystaj z nich lub dodaj do swojego portfolio
pl_PLPolish
pl_PLPolish