1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
280 Views

Twoje geny znają odpowiedź

Każdy z nas jest wyjątkowy i w odmienny sposób reaguje na pożywienie i ćwiczenia fizyczne. Skuteczny program utraty wagi powinien uwzględniać te indywidualne aspekty. Jednak często trudno jest nam zdecydować, jak i kiedy zacząć. Nie wiemy również, co jest dla nas właściwe.

Indywidualny Program Utraty Wagi Ciała to opracowany naukowo program, który bierze pod uwagę genetyczne predyspozycje związane z odżywianiem i aktywnością fizyczną. Informacje te, połączone z analizą Twoich upodobań dotyczących stylu życia, wykorzystywane są przez ekspertów do stworzenia indywidualnego Planu diety i treningu. Plan wspierany jest pysznymi daniami gotowymi, których stosowanie pomoże osiągnąć i utrzymać wymarzoną wagę przez długi czas.

Dzięki próbce Twojego DNA, laboratorium może uzyskać informację na temat tego, jak Twój organizm reaguje na tłuszcze, węglowodany oraz różne rodzaje aktywności fizycznej. Poprzez zastosowanie zaawansowanego i skomplikowanego systemu analizy, Twój kod DNA pomoże nam zdobyć informacje kluczowe dla stworzenia Planu diety i treningu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Próbkę DNA możesz pobrać w swoim własnym domu, ponieważ jest to czynność łatwa i bezpieczna.

http://zdrowienawynos.pl/wp-content/uploads/2017/11/Zrzut-ekranu-2018-12-11-o-15.19.35-copy-1-600x400.png

Właściwości

Pakiet Startowy to najłatwiejszy sposób na rozpoczęcie programu utraty wagi.

  • Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć drogę prowadzącą do uzyskania optymalnej wagi.
  • Wyniki Testu genetycznego, wraz z informacjami na temat Twoich preferencji związanych z żywieniem i ćwiczeniami fizycznymi, będą stanowiły podstawę dla opracowania indywidualnego planu.
  • Zestaw zapewnia dostęp do szerokiego spektrum pomocnych zasobów oraz wskazówek psychologów, specjalistów ds. żywienia oraz ekspertów fitness.
  • Zestaw zawiera kluczowe produkty, które pomogą Ci zrealizować cele związane z utratą wagi.

 

http://zdrowienawynos.pl/wp-content/uploads/2017/11/Zrzut-ekranu-2018-12-11-o-15.22.25-copy-1-600x400.png

Platforma wsparcia

Analiza Twoich upodobań i preferencji pozwoli nam stworzyć plan w pełni dostosowany do Twoich potrzeb; plan, który będzie opracowany przez Ciebie i dla Ciebie!

To, ile kilogramów chcesz stracić, zależy wyłącznie od Ciebie. Naszym zadaniem jest wsparcie Cię w procesie dążenia do osiągnięcia i utrzymania Twojej optymalnej wagi. Z tego też względu najważniejszym elementem programu jest Platforma, która pełni funkcję Twojego osobistego trenera. Platforma będzie służyć jako narzędzie komunikacji, poprzez które naukowcy oraz specjaliści ds. żywienia i treningu będą udzielać Ci wsparcia, pomocy i motywacji w trakcie trwania programu. Na Platformie znajdziesz interesujące porady, tysiące przepisów na smaczne dania, 70 filmów z łatwymi do powtórzenia ćwiczeniami fizycznymi oraz pomocne, interaktywne narzędzia.

http://zdrowienawynos.pl/wp-content/uploads/2017/11/Zrzut-ekranu-2018-12-11-o-15.21.12-copy-1-600x400.png

Zobacz gdzie wykorzystywane są nasze produkty:

  • w gabinetach profilaktycznych, dietetycznych
  • u indywidualnych konsultantów
  • w prywatnych przychodniach, gabinetach lekarskich
  • w małych klubach sportowych jako dodatkowa oferta

Jeśli chcesz dodać ten produkt do swojej oferty - napisz do nas! 

pl_PLPolish
pl_PLPolish